Eurika Urbonavičiūtė

Landšafto dizaino galerija

Aplinka per svetainės langą

Jei neskaitėte straipsnio „Erdvė su savo pomėgiais“ leidinyje „Mano namai“ (2018 liepos mėn.),  šiandien pasidalinsiu  keliais patarimais apie tai, kaip suderinti interjerą su kiemo aplinka.

Didelių stebuklų  nėra,  tiesiog derinkite stilius:  jei viduje klasika- kieme turi atsirasti aplinka, atitinkanti klasikinius kanonus.  Jei interjeras modernus, kiemas reikalauja to paties. Dar viena labai svarbi detalė: vidaus spalvas atkartokite kieme. Pavyzdžiui, jei baldai raudoni, už  lango galėtų žydėti raudoni bijūnai, ar raudonos rožės, o gal tiktų raudonlapiai dekoratyvūs augalai, tokie  kaip raugerškiai.

Svarbiausia, kad augalų kompozicijos jus džiugintų visus metus iš tų vietų ar kambarių, kuriuose praleidžiate daugiausia laiko, ar ilsitės. Tuomet sėdint ant svetainės sofos per vitrininius langus matoma gražiai suderinta ir harmonizuota aplinka veiks raminančiai, tam kartui atstodama bet kokią meditaciją.

Apie sodo stilius, jų kanonus, bei daug naudingų patarimų ir idėjų atskleisime rudeninių kursų  metu, kurie vyks nuostabioje aplinkoje Kairėnų botanikos sode nuo 2018 metų spalio 13 dienos. Daugiau informacijos apie kursus, bei kaip registruotis, rasite mūsų puslapyje www.sodomenas.lt

Eurika urbonaiciute - zeldinimas Eurika urbonaiciute - zeldinimas Eurika urbonaiciute - zeldinimas Eurika urbonaiciute - zeldinimas

About admin